CZ
CZ
CZ

Zkušební přístroje MATEST

img
imgimgimg

MATEST

Matest je přední světový výrobce zařízení pro testování materiálů pro stavební průmysl. Díky svému silnému kapitálu je společnost průkopníkem technologických inovací a neustálé expanze.

Se stále širším a komplexnějším sortimentem produktů nabízíme pokročilá řešení pro na místě a laboratorní testy betonu, cementu, malty, bitumenu, asfaltu, půdy, kameniva, hornin a oceli, což představuje ideálního partnera pro každého, kdo pracuje ve stavebnictví a stavební průmysl.

 

Značky, které zastupujeme: 


Testovací zařízení jsou pro:

Beton

Beton  je jedním z nejpoužívanějších materiálů ve stavebnictví. K definování kvality betonu použitého pro konstrukci přispívá několik proměnných: zpracovatelnost, konzistence, doba tuhnutí a obsah vzduchu jsou jen některé příklady.

Matest nabízí širokou škálu testovacích zařízení  a lisovacích strojů s vysokou tuhostí  (ruční, poloautomatické nebo automatické), které umožňují testovat betonové kostky, válce a  bloky  a splňují EN a další mezinárodní normy. Každý stroj má vlastní kapacitu kN a řídicí jednotku  pro provádění zkoušek materiálů s různou pevnostísložením. 

Cementová malta

Cement je anorganický materiál používaný ve stavebnictví, a to jak na stavbě, tak při výrobě polotovarů.

Smícháním s vodou se cement stává pastou s adhezivními vlastnostmi: z tohoto důvodu je považován za hydraulické pojivo a správně definován jako hydraulický cement. Tato pasta se obecně používá jako pojivo s pevnými inertními materiály, jako je písek, štěrk a drobné kameny, k výrobě malty a k přípravě různých typů betonu (lehký, vyztužený, předpjatý beton).

Půda

Aby bylo možné realizovat stavební konstrukce, musí inženýři vzít v úvahu různé typy vlastností zeminy jako základ pro své výpočty.

Tato část poskytuje všechny nástroje potřebné pro analýzu vzorků půdy a tím předpovídání budoucího chování , navrhuje kompletní řadu zařízení pro testování půdy pro odběr vzorků, klasifikaci, konsolidaci, přímou pevnost ve smyku, tříosou pevnost, zhutnění, penetraci, únosnost, propustnost , hustoty, geotechnické a chemické zkoušky, v souladu s hlavní mezinárodní normou včetně EN, ASTM, BS.

Kamenivo

Minerální kamenivo je součástí kompozitních materiálů, jako je beton a asfalt, které se používají k přidání pevnosti k celkovému kompozitnímu materiálu. Z tohoto důvodu vyžadují mezinárodní normy několik přesných zkoušek jejich vlastností.

Stejně jako kamenivo i horniny vyžadují zvláštní péči: vrstva horniny prochází několika úpravami v případě výkopů a manipulací. V důsledku toho jsou vyžadovány specifické studie vlastností neporušených hornin.

Navštivte tuto sekci a objevte rozsáhlou řadu testovacích zařízení Matest pro kamenivo a horniny.

Asfalt

Stroje na testování asfaltu poskytují řešení pro celou „asfaltickou cestu“: míchání, hutnění, modelování a testování. Zařízení vyhovuje potřebám těch, kteří chtějí provádět kontrolu kvality nebo experimentovat s novými asfaltovými směsmi.

Řada systémů dynamického testování vozovek Pavetest doplňuje a doplňuje obchodní jednotku Asfalt a bitumen společnosti Matest. Všechny naše produkty splňují hlavní mezinárodní standardy.

Živice

Asfaltová směs , známá také jako asfaltová směs, je složena převážně z kameniva a asfaltu, přičemž je možné použít nekonečné množství směsí.

Tato část uvádí vybavení potřebné pro testování asfaltu,  včetně strojů pro studium reologických vlastností asfaltu a také vlastností asfaltové emulze. Zahrnuje řešení pro provádění terénních testů na povrchu vozovky.

Ocel

Sortiment výrobků Matest pro testování oceli zahrnuje univerzální elektromechanické a hydraulické stroje pro provádění zkoušek v tahu, tlaku, ohybu, ohybu a pružnosti na kovových materiálech (tj. kontrolní zkouška na ocelových tyčích pro železobeton). Tato zařízení lze také použít k provádění zkoušek plastů, kompozitních a textilních materiálů, drátů, lan, papíru a pryže.

Obecné vybavení

Tato část navrhuje širokou škálu laboratorního vybavení a příslušenství, které se používají pro všeobecné účely a jsou vhodné pro správné provádění různých postupů měření kapalin a pevných látek, vážení, teploty, nádob, destilátu, pH, chemikálií, činidel atd. od vah po čerpadla , od teploměrů po laboratorní sklo, Matest doplňuje svou řadu zařízení pro testování stavebních materiálů.


JSME ZDE PRO VÁS
JIŽ OD ROKU 2004