CZ
CZ
CZ

FS300AT - 300kN

Popis

FS300AT – stojanový, dvou sloupový, univerzální zkušební stroj řízený pomocí integrovaného PC s dotykovým panelem pro zkoušky materiálů v tahu, tlaku, ohybu, cyklickém namáhání, lpění, adheze, střihu, tvrdosti a zkoušení pružin. Stroj se vyznačuje moderní a funkční konstrukcí, nejnovější řídící elektronikou a vysokou kvalitou zpracování. Stroj je řízen pomocí moderního software Wintest Analysis pracující pod operačním systémem Windows. Software je plně konfigurovatelný a lze nastavit jednoduché i složitější vícestupňové zkušební metody.


Měření síly

K měření síly je využíván tenzometrický snímač síly s třídou přesnosti lepší než 0,5 dle EN 7500-1, DIN 51221 ASTM E-4. AFNOR A03-501. Rozsah siloměru je od 0.4% do 100% jmenovité hodnoty siloměru. Automatická identifikace snímače po připojení do stroje. Elektronická ochrana přetížení siloměru.


Měření dráhy

V plné délce posuvu stroje s krokem 0,001mm. Rozlišení 0.001 min. Přesnost 0.01mm. Měření absolutně a relativně v mm, palcích a procentuálně. Programově nastavitelné limity dráhy.


Rychlost

Pohon s teplotní a proudovou ochranou. Rychlost posuvu lze nastavit od 0,001mm/min do maxima daného stroje. Lze využít také silové regulace zatížení v N/s nebo kN/min.


Rám stroje

Rám stroje je konstruován a dimenzován tak aby dosáhl maximální tuhosti. K dosažení maximální tuhosti je využito dvojité vedení příčníku s tuhým podpůrným profilem z jednoho kusu. Tuhost rámu v kN/mm v závislosti na kapacitě stroje s programovým korekčním K-faktorem. K posuvu příčníku stroje je využit kuličkový šroub s ochranným krytem. Elektronické limity posuvu s možností programového nastavení. Mechanický koncový spínač dráhy. Na přední částí stroje gumová ochrana.


Software

Software Wintest Analysis je komplexní systém pracující pod operačním systémem Windows. Je to plně integrovaný a plně přizpůsobitelný software, který podporuje tvorbu zkušebních programů  podle norem ISO, EN, ASTM, ČSN, STN, DIN, BS a jiných včetně interních postupu a vlastních specifikací pro zkoušení materiálů. Pomocí tohoto software lze na stroji provádět zkoušky v tahu, tlaku, ohybu, lpění, adheze cyklické namáhání, střihu, tvrdosti a zkoušení pružin. Software umožňuje nastavení jednoduchých zkoušek pro běžné zkoušky materiálu, pro potřeby vývoje nebo výzkumu je zde možnost nastavení vícestupňového zatěžování. K dispozici je automatické ukládání všech testovacích dat a snadný export do jiných softwarových balíků, jako je Word, Excel, Access a SPC systémy pro lepší generování sestav.


Kapacita stroje: 300kN

Třída přesnosti siloměru: 0,5 podle ISO 7500

Měřící rozsah: 0,4% až 100% jmenovité hodnoty siloměru

Rychlost posuvu: 0,001 až 600mm/min


Pracovní prostor

Výška (bez čelistí): 1300mm (jiná délka na dotaz)

Šířka: 600mm (jiná šířka na dotaz)

Napájení: 380V/400V 3ph


Pro více informací Nás kontaktujte prosím.

obrazek produktu
obrazek produktuobrazek produktu

JSME ZDE PRO VÁS
JIŽ OD ROKU 2004