CZ
CZ
CZ

O nás

img

LABOR machine, s.r.o. zajišťuje dodávky v oblastí zkušební techniky pro mechanické zkoušky materiálů jako jsou tahové, tlakové, ohybové zkoušky, zkoušky tvrdosti kovů, zkoušky vrubové houževnatosti a speciální zkoušky které lze provádět na univerzálních zkušebních strojích.

Jsme výhradním dovozcem a autorizovaným distributorem zkušební techniky společnosti TESTOMETRIC Co. Ltd z Velké Británie, IBERTEST ze Španělska a GALDABINI z Itálie pro Českou a Slovenskou republiku.

Zajišťujeme komplexní služby, které zahrnují poradenství při nákupu, dovoz, instalaci, uvedení do provozu, zaškolení, záruční a pozáruční servis.

Od roku 2008 je naše společnost držitelem certifikátů systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001V roce 2013 společnost vybudovala kalibrační laboratoř která je akreditovaná Českým institutem pro akreditaci a je ve shodě s normou ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. V roce 2017 proběhla úspěšná reakreditace laboratoře což podtrhuje profesionalitu Naší práce a spokojenost zákazníků s Naší práci.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat – naši pracovníci a partneři jsou připraveni řešit všechny Vaše projekty, požadavky i problémy.

JSME ZDE PRO VÁS
JIŽ OD ROKU 2004