CZ
CZ
CZ

Zkušební stroje Testometric

Testometric co. Ltd. je společnost, která se zabývá vývojem a výrobou zkušebních strojů a zařízení pro kontrolu kvality výrobků. Firma byla založena v roce 1970. 40 let vývoje a inovací dovedlo firmu k produkci modelové řady strojů se zatížením až do 1000kN pro měření v tahu, tlaku, ohybu, lpění, adheze, cyklického namáhání, střihu, tvrdosti, zkoušení pružin a jiných výrobků. Zkušební trhací stroje a lisy Testometric se používají ve více než 100 zemích po celém světě napříč celým průmyslem, vzdělávacím a výzkumným sektorem.


V nabídce máme stroje řady AT, CT a speciální stroje dle požadavků zákazníka.

Modely řadyCT jsou univerzální zkušební stroje které řídí propracovaný zkušební software Wintest Analysis běžící pod operačním systémem Windows. Software podporuje tvorbu zkušebních programů dle dostupných národních i mezinárodních norem. Umožňuje tvorbu více stupňových zkušebních postupů pro složité a nestandardní zkoušky. K řízení stroje lze využít standardní kancelářský PC. O vhodné konfiguraci se poraďte s Našimi techniky.

Modely AT mají oproti modelu CT integrovaný řídící PC s dotykovým ovládacím panelem.

V závislosti na požadavcích zákazníka jsme schopni nabídnout speciálně upravené stroje pro vzorky větších rozměrů a nestandardní zkoušky. O možnostech a parametrech speciálních strojů se poraďte s Našimi techniky.

obrazek produktu
obrazek produktuobrazek produktuobrazek produktu

JSME ZDE PRO VÁS
JIŽ OD ROKU 2004