CZ
CZ
CZ

Zkušební stroje Galdabini

Společnost Galdabini byla založena v roce 1890, od založení až po současnost je společnost vlastněná rodinou Galdabini.Galdabini vyvíjí a vyrábí stroje pro zkoušení materiálů, rovnací stroje a hydraulické lisy. Společnost má dvě hlavní sídla, v Itálii a ve Švýcarsku, a poskytuje vysoké technologické, kvalitativní a dlouhotrvající know-how.

Galdabini se specializuje na vývoj, výrobu a inovace zkušebních strojů pro analýzu mechanických vlastností různých materiálů a komponentů – využitelné pro zkoušky v tahu tlaku, ohybu a rázové zkoušky.

Lídr v oblasti rovnacích strojů pro hřídele, profily, kroužky, trubky a tyče. Široká škála rovnací strojů a řešení rovnání je vhodné pro použití v automobilovém průmyslu a jiných odvětví průmyslu.

Další výrobní program ve kterém společnost vyniká jsou hydraulické lisy. Vysoká účinnost a provedení hydraulických lisů dokážou uspokojit širokou škálu požadavků na tváření ocelí a hliníku.

Více informací o Našem partnerovi najdete na webu GALDABINI


Společnost Galdabini si velice zakládá na šetrnosti k životnímu prostředí. Díky energeticky šetrnému výrobnímu procesu a využitím solární elektrárny se stala společnost 100% nezávislá a soběstačná pokud jde o energetické potřeby.

obrazek produktu
obrazek produktuobrazek produktuobrazek produktu

JSME ZDE PRO VÁS
JIŽ OD ROKU 2004